הכל מתייקר והכסף שלנו נשחק….

על פי הפרסומים, בחודש ינואר 2019 נחווה כולנו התייקרות מחירים,

מחיר החשמל יעלה בכ 8%, מחיר המים יעלה ב כ 4.5%, הארנונה שלנו תעלה ב 2%, חברת המזון הגדולות הודיעו שגם הן יעלו מחירים לחלק נכבד מהמוצרים שלהם וכדור השלג רק התחיל התגלגל….

עליות מחירים לא יסתיימו בחשבון החשמל או המיים שלנו, שהרי גם החנויות אותן אנו פוקדים ביום יום החל מחנויות המזון ועד לחנויות הבגדים, גם אלו יחוו את עלית מחיר החשמל, המים והארנונה וככל הנראה יצטרכו גם הם לעשות תיקון קל של מחירי המוצרים אותם הם מוכרים כלפי מעלה כדי לא להינזק ולשמור על הרווח שלהם.

המשמעות של העליות מחירים אלו, היא שהכסף שלנו שווה פחות, הכסף שלנו נשחק – זאת אומרת השוק שלנו לפני עליות במדד המחירים לצרכן – אינפלציה.

לרובינו לא יעלו את השכר באופן שווה לעליות מחירים בשוק – ולכן הכסף שלנו ירכוש פחות.

איך זה מתקשר להלוואות?

הלוואות צמודות מדד – יתרת קרן ההלוואה גדלה בהתאם למדד – הבנק משמר לעצמו את שווי הכסף שהלווה לכם (מעלה את יתרת הקרן בהתאם למדד וגם החישוב של הריבית מחושבת ליתרת הקרן החדשה)

לכן לפני שלקוחים הלוואה צמודה למדד צריך להבין טוב טוב את המשמות העתידית של אותה הלוואה

שיהיה בהצלחה,

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא

טל בר ועופר לוין – רילס פתרונות מימון ריאליים 

שתפו:

כתבות נוספות

כיצד להתייחס לנכס להשקעה?

לא פעם אנו נתקלים בלקוחות המעוניינים להשקיע בנדל”ן, לרכוש נכס נוסף ולהינות מהכנסה חודשית בגין הנכס שרכשו, כמובן שהמפתח לכל העניין היא

ביטוח המבנה והקשר למשכנתה

אחת המשימות המוטלות על לווי משכנתה הוא ביטוח מבנה וחיים המשועבדים עבור בנק המשכנתאות, בדרך כלל אנו נתקלים בשאלות רבות, אנסה לעשות

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp ליצירת קשר מהיר

כתוב את הכותרת כאן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

נשמח לענות על כל שאלה

דילוג לתוכן