אודות

טל בר ושותפו עופר לוין  הבעלים של חברת הייעוץ  “Reals – פתרונות מימון ריאליים”, טל ועופר נפגשו בשנת 2011 בחברה לייעוץ משכנתאות בה עבדו יחדיו, ובשנת 2013 פרשו לדרך עצמאית והקימו את “Reals – פתרונות מימון ריאליים”.

לטל ולעופר התמחות בבניית תוכניות מימון לרכישה ולשיפוץ נדל”ן, הם מלווים כיום סוכנויות נדל”ן רבות הן בפריסה ארצית והן מקומיות, מלווים לקוחות של רבים של יזמי נדל”ן כגון אזורים, רם אדרת, א.י. נבו, אמפא מליבו, נצבא, שתית וגם את מחלקת בנה ביתך של מרכז הבנייה.

הראיה של טל ועופר נקייה כלפי הלקוח ומתמקדת בעסקה לטווח הארוך וטובת הלקוח תוך שימוש בכל האפשרויות הפיננסיות הקיימות בשוק וזמינות ללקוח.  הם מחויבים ללקוחות שלהם וחיים את עולם הנדל”ן .

טל ועופר פעילים מאוד בתחום הנדל”ן , מנחים את תוכנית האירוח האינטרנטית מזה 8 שנים “פרלמנט הנדל”ן”, מומחי הבית בתוכנית הטלוויזיה “אנשים ועסקים”, שותפים במספר קהילות נדל”ן מקומיות, משתתפים מידי פעם ואף מנחים בפאנלים מקצועיים ולמעשה חיים את עולם הנדל”ן  והפיננסים 24/7. כחלק מהלמידה היום יומית, טל ועופר משתתפים בהשתלמויות מעת לעת ואף חברים פעילים בהתאחדות יועצי המשכנתאות.

עופר לוין

יליד 1975, בעל תואר ראשון  במנהל עסקים.

במשך שנים עסק עופר בפיתוח עסקי וניהול מערכי מכירה מורכבים. לעופר ניסיון רב בתורות המימון, בניית תכוניות עסקיות ופתרונות מימון לעסקים וללקוחות פרטיים.

בשנים האחרונות עופר מעביר הרצאות, סדנאות והדרכות בפני קהל על עולם המשכנתאות. עופר היה בין מקימי אחת מחברות ייעוץ המשכנתא המובילות בארץ וקודם לכן שימש סמנכ”ל מכירות ופיתוח עסקי בתחום הקמעונאות.

הראיה אותה מביא עופר שונה מהחשיבה הבנקאית המקובעת  ומביטה אל מחוץ לקופסה ומחפשת פתרונות שונים מתוך הצורך של הלקוח ולא בצורת תבנית רגילה.

בשעות הפנאי, עופר מתנדב בארגון “איחוד הצלה” ומשמש ראש סניף שרונים של הארגון.

ofer levin

טל בר

יליד 1976, בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים, חשבונאות ואסטרטגיה.

טל בעל ניסיון של כ 20 שנים בייעוץ משכנתאות, את חלקו רכש במסגרת תפקידים במערכת הבנקאית ובמערכת הפרטית.

טל שימש במשך מספר שנים בתפקיד סמנכ”ל הכספים של חברת המחשבים Lenovo בישראל, במסגרת התפקיד היה אחראי על כל תהליך ההתייעלות הכלכלית ושיפור הרווחיות של החברה, במשך תקופה ארוכה ליווה טל את רשות שדות התעופה בישראל בתפקיד יועץ כלכלי חיצוני.

עד לשנת 2014 שימש טל בתפקיד סמנכ”ל המחלקה העסקית של אחת מחברות ייעוץ המשכנתא המובילות בארץ, במסגרת תפקידו היה אחראי על כל הקשר עם הבנקים וגורמי המימון השונים ובפיתוח מסלולי משכנתאות חדשניים.

במסגרת תפקידו מלווה טל פיננסית גם את קבוצת .AGW 

ניסיונו הרב ותפקידיו המגוונים של טל הצריכו אותו הבנה פיננסית רחבה מצד אחד והבנה לצרכי הלקוח מצד שני.

סגירת תפריט
WhatsApp ליצירת קשר מהיר

כתוב את הכותרת כאן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

נשמח לענות על כל שאלה

דילוג לתוכן