לשלם הרבה או מעט??

שאלת מיליון הדולר – כמה נכון לשלם בכל חודש למשכנתה – ברור שכולם יעדיפו לשלם כמה שפחות אך האם נכון הדבר?

יש שיגידו כמה שפחות, יש כאלה שיגידו לפי מה שהבנק מאפשר ויש כאלה (כמוני) שיגידו, כמה אתם יכולים לשלם כל חודש למשכנתה מבלי לפגוע בשגרת החיים שלכם….

אם התשלום החודשי יהיה גבוה, ניתן יהיה לשחק עם תמהיל המשכנתה לטובתכם כך שבשנים הראשונות חלק ניכר מקרן ההלוואה יקטן ולמעשה תשלמו פחות ריביות בסך הכל

כנגד, אם התשלום החודשי צריך להיות נמוך, נצטרך לפרוס את התשלום לתקופה ארוכה ולהוסיף סיכונים למסלולים – כך שבפועל תשלמו הרבה יותר ריביות והצמדות וגם קרן ההלוואה לא תינגס בצורה מהירה.

לכן שנגשים לבנות תמהיל משכנתה, אם קיימת לכם האפשרות לשלם מעבר לממוצע הרגיל (כמובן בהתאם לרגולציה של בנק ישראל) במיוחד בשנים הראשונות של המשכנתה, תשקפו את המצב ליועץ המשכנתאות שמטפל בכם כדי שזה יבנה לכם תמהיל נכון לפי ההחזר שמתאים לכם ולא לפי סכום ההלוואה כך שבפועל תחסכו כסף רב לאורך השנים.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא


טל בר ועופר לוין – רילס פתרונות מימון ריאליים

שתפו:

כתבות נוספות

“הלוואת קבלן” – על מה מדברים כולם ?

לאחרונה המושג “הלוואת קבלן” נהייה מאוד נפוץ ברכישת דירה מקבלן, מדובר בסוג מוצר שיווקי / מכירתי המשותף לקבלנים ולבנק שיכול לקדם את

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp ליצירת קשר מהיר

כתוב את הכותרת כאן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

נשמח לענות על כל שאלה

דילוג לתוכן