סוגרים לכם את המינוס…. האומנם???

כמעט בכל מקבץ פרסומות ברדיו מציעים לכם הלוואות לסגור את “המינוס”,

זה נשמע פשוט ממש כמו לקנות חולצה או מכנסיים.

האומנם?

מתוך “המידע הכללי” של אחת החברות המציעות את ההלוואה: “הלוואה על סך 50,000 ₪ ב- 50 תשלומים, בריבית פריים + 5%, שהינה ריבית שנתית של 6.75% (ריבית הפריים נכון להיום 1/2019 הינה 1.75%), ההחזר החודשי המשוער הינו 1,150 ₪”

עדיין לא יצא לנו להכיר מישהו שנולד עם מינוס בחשבון הבנק שלו, המינוס נוצר בד”כ שההוצאה גדולה מההכנסה. דרך אגב, לחיות עם מינוס זה גם עולה כסף – שהרי משלמים ריבית על המינוס בבנק כל חודש…

אך האם האיפוס של “המינוס” בחשבון הבנק על ידי הלוואה זה מה שיעזור וייצב את המצב הכלכלי?? שהרי אם ההוצאות גדולות מההכנסות (ועל זה תוסיפו את ההחזר של ההלוואה החדשה) אזי הרגיע בחשבון הבנק תהייה זמנית בלבד! ותוך מספר חודשים תחזרו לחיות עם מינוס חדש (וכנראה יותר גבוה בגלל ההתחייבות החודשית החדשה של ההלוואה).

לכן, חשוב לא פחות לעשות שיעורי בית, לעבור על ההוצאות החודשיות לראות מה נכון לצמצם ולהוזיל (תקשורת, טלוויזיה, תשלומי ביטוח כפולים, קניות מיותרות באינטרנט וכו’) ולצאת לדרך בצורה חכמה ומושכלת.

כן, ניתן לקחת הלוואות לסגירת “תקלות” אך יש לעשות זאת לאחר “תיאום כוונות” בכלל משק הבית ולהכניס את ההלוואה הזאת לתחשיבים שלכם.

בהצלחה !

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא

טל בר ועופר לוין – רילס פתרונות מימון ריאליים

שתפו:

כתבות נוספות

“הלוואת קבלן” – על מה מדברים כולם ?

לאחרונה המושג “הלוואת קבלן” נהייה מאוד נפוץ ברכישת דירה מקבלן, מדובר בסוג מוצר שיווקי / מכירתי המשותף לקבלנים ולבנק שיכול לקדם את

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp ליצירת קשר מהיר

כתוב את הכותרת כאן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

נשמח לענות על כל שאלה

דילוג לתוכן