מתי נכון להתמקד במשא ומתן על הריביות

בכל השנים שאנו עוסקים בייעוץ משכנתאות, פגשנו אין ספור זוגות לפני הליך המשכנתה שלהם והמכנה המשותף לכולם “הפניקה” של המשא ומתן לריביות.

אז לפני שאתם או החברים שלכם נכנסים לפניקה הזאת, צריך לקחת בחשבון מספר דברים:

  1. הבנק שומר לכם את ריביות המשכנתה ל 24 יום – אבל במהלך אותם ימים אתם צרכים למשוך בפועל את הכסף מהבנק ולהעביר אותו למוכרים שלכם.
  2. האם לוח התשלומים לו התחייבתם כלפי המוכרים מאפשר משיכה של כל הכסף באותם 24 ימים ?
  3. במידה ומשכתם חלק מהכסף במהלך התקופה של ה 24 יום, הריביות של אותם חלקים ישמרו לכם אך הריביות של יתרת הכסף יכולות להשתנות.

ולא פחות חשוב, אישור עקרוני זה נהדר אך הוא עקרוני בלבד לטובת המסגרת הכספית של אותו סכום שנדרש לכם, הבנק יכנס איתכם למשא ומתן על ריביות רק לאחר שתחתמו על חוזה ותציגו לו לוח תשלומים – שהרי כל עוד אין חוזה הכל “דיבורים בעלמא“.

אז בלי פניקה, 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא
טל בר ועופר לוין – רילס פתרונות מימון ריאליים

שתפו:

כתבות נוספות

הלוואה לכל מטרה עד 70% מימון….

במסגרת ההקלות שהתפרסמו לאחרונה, התפרסמה האפשרות לגייס כסף באמצעות משכנתה לכל מטרה עד לכדי 70 אחוז משווי הנכס הממושכן. לא מדובר על

הקורנה השוק והבנקים

ברור לכולם שאנו נמצאים בפני חוסר ודאות כלכלי, מספר רב של אנשים נמצאים בבידוד, ישנם מאות מועסקים שהוצאו לחופשה ללא תשלום ממקום

הטעות הנפוצה שבלוח הסילוקין

היתרון הגדול של הלוואת משכנתה היא פריסת ההחזר לתקופה ארוכה (בד”כ נע בין 20 ל 25 שנים), אך האם ההחזרים תמיד יציבים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp ליצירת קשר מהיר

כתוב את הכותרת כאן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

נשמח לענות על כל שאלה