לפני שיהיה מאוחר מידי…

מרבית נוטלי המשכנתאות רואים עצמם בעתיד ורוד, עתיד בו ההכנסה שלהם מובטחת ל 20,25  שנים הקרובות וברור להם שהיא גם תגדל עם השנים, אך לא כולם עובדים בכזה מקום עבודה חלומי….

לאורך שנות המשכנתה סביר להניח שיהיו לכם שינויים כלשהן שישפיעו וישליכו על הפאן הפיננסי שלכם, רוב נוטלי המשכנתאות יסתדרו עם שינויים אלו, אך יש אחוז קטן שיכול למצוא את עצמו בבעיה בתשלום המשכנתה.

לכן, חייבים לזכור שהמשכנתה בניגוד לבילוי או רכישה כלשהי יורדת מידי חודש באופן אוטומטי מחשבון הבנק שלכם, במידה ולא יכובד תשלומים אלו בעקבות בעיות כספיות שנוצרו בחשבון הבנק, בנק המשכנתאות לא יישאר אדיש למצב וישתמש בכל המנגנונים העומדים לרשותו בכדי להסדיר את החוב שלכם אליו, הוא לא יפנה אתכם מהבית מיד, אך אם התשלומים ימשיכו שלא להיות מכובדים זאת אכן אפשרות העומדת לרשותו.

לכן, גיליתם שאתם לקראת בעיה בתשלומי המשכנתה, תדאגו להסדיר את הנושא מראש, לפנות לבנק לבקש דחיה לתשלום – סוג של “פסק זמן” אולי למחזר את המשכנתה (לפרוס אותה ליותר שנים ולהקטין את ההחזר) דבר שיקל עליכם או חס ושלום למכור את הנכס כל עוד זה בשליטה שלכם ולא בשליטה של הבנק.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא
טל בר ועופר לוין – רילס פתרונות מימון ריאליים

שתפו:

כתבות נוספות

הלוואה לכל מטרה עד 70% מימון….

במסגרת ההקלות שהתפרסמו לאחרונה, התפרסמה האפשרות לגייס כסף באמצעות משכנתה לכל מטרה עד לכדי 70 אחוז משווי הנכס הממושכן. לא מדובר על

הקורנה השוק והבנקים

ברור לכולם שאנו נמצאים בפני חוסר ודאות כלכלי, מספר רב של אנשים נמצאים בבידוד, ישנם מאות מועסקים שהוצאו לחופשה ללא תשלום ממקום

הטעות הנפוצה שבלוח הסילוקין

היתרון הגדול של הלוואת משכנתה היא פריסת ההחזר לתקופה ארוכה (בד”כ נע בין 20 ל 25 שנים), אך האם ההחזרים תמיד יציבים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp ליצירת קשר מהיר

כתוב את הכותרת כאן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

נשמח לענות על כל שאלה