המומחים !

לא פעם אני נתקל בלקוחות שיש להם עורך דין מצויין, חבר שלמד איתם בבית הספר היסודי והוא ילווה אותם בהלך הרכישה של הנכס – נשמע מבטיח!

אבל בפרקטיקה זה לא תמיד עובד, והבעיות בדרך כלל צצות לאחר שנחתם החוזה ושמתחקרים מגלים שאותו עורך דין הוא עורך דין מצויין אבל בתחום דיני נזיקין או דיני משפחה ולא בדיוק בקיא בדיני המקרקעין.

עולם הנדל”ן  הוא עולם מורכב, מעורב בו כסף רב, אם מדובר בהון עצמי שחסכתם, כספים של המשפחה או שלוויתם מהבנק, מעורבים בו מוכרים, בעלי קרקעות, חברות משכנות בנקים למשכנתאות, רשויות המס השונות, עיריות, רשויות מקומיות  וכו’.

לכן שאתם חושבים על רכישת נדל”ן, התייעצו אך ורק עם בעלי מקצוע המומחים בנדל”ן, עורכי דין, מתווכים, יועצי משכנתאות עם ניסיון מוכח בעסקאות נדל”ן, ניסיון בעבודה עם הרשויות השונות (חברות משכנות, בנקים, מינהל וכו’), כאלה ששומרים על רמת הידע המקצועי שלהם לאורך כל השנה אם בהשתתפות בכנסים והשתלמויות בעולם הנדל”ן.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא

טל בר ועופר לוין – רילס פתרונות מימון ריאליים

עופר לוין רילס

שתפו:

כתבות נוספות

למחזר או לא – זאת השאלה!

בעקבות ירידת ריביות המשכנתה בעת האחרונה (ספטמבר 19), הוצפנו בפניות רבות בשאלה האם כדאי למחזר את הלוואת המשכנתה. אז אני אתן מספר

חתימה על כתבי התחייבות

בהליך המשכנתה בנק המשכנתאות מעביר את כספי המשכנתה למוכרים (אם מדובר באדם פרטי או קבלן) עוד לפני שנרשם הנכס בפועל על שמכם

הלוואה לכל מטרה

מידי פעם אנו מקבלים מלקוחות שנכנסו לחובות או זקוקים לעזרה כלכלית ומעוניינים לקחת משכנתה על חשבון הנכס שלהם לצורך כך. מה צריך

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp ליצירת קשר מהיר

כתוב את הכותרת כאן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

נשמח לענות על כל שאלה