אישור עקרוני, זה מספיק ?

לא פעם אנו נתקלים במשפט “קיבלנו אישור עקרוני…… זה מספיק לא??”
האישור עקרוני הוא אישור עקר, אין לו שיניים. הוא טוב להשקיט את המערכת בזמן החתימה על חוזה הרכישה, אך צריך לזכור:

  1. לא תמיד בזמן ביצוע הבקשה לאישור העקרוני הבנק יבדוק ויאמת את כלל הפרטים עליהם הצהרתם באתר, במוקד או בסניף הבנק – לכן יש לדייק בפרטים כדי לא ליצור לעצמכם מצג שווא.
  2. הצהרתם שאתם מרוויחים X ועל סמך הצהרה זו קבלתם אישור עקרוני לסכום משכנתה גבוהה, בבדיקה שלפני שחרור הכסף הבנק יגלה את זה וגם אם חתמתם והתחייבתם בחוזה רכישה, יכול להיות מצב שהבנק לא יאשר לכם את ההלוואה.
  3. הנכס (הבטוחה) האם ניתן לשעבד את הנכס לטובת הבנק, האם שווי הנכס אכן כמוצהר (ע”פ שמאי הבנק בד”כ)?חוששים מבעיות של הנכס, נמצאים באחוז מימון גבוה, בצעו שמאות מוקדמת שתאשר שהנכס ראוי להלוואה שלכם.
  4. חשוב לא פחות לזכור שהתמהיל והריביות שתקבלו באותו אישור עקרוני הוא ראשוני בלבד ובד”כ בנוי נכון לצרכי הבנק, האישור תקף ל 45-90 יום בדרך (תלוי בבנק) והריביות בו תקפות ל 24 ימים

לכן, חשוב לזכור האישור העקרוני הוא קצה הקרחון של המשכנתה שלכם, צריך להבין אתה לעומק.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא

טל בר ועופר לוין – רילס פתרונות מימון ריאליים

שתפו:

כתבות נוספות

“הלוואת קבלן” – על מה מדברים כולם ?

לאחרונה המושג “הלוואת קבלן” נהייה מאוד נפוץ ברכישת דירה מקבלן, מדובר בסוג מוצר שיווקי / מכירתי המשותף לקבלנים ולבנק שיכול לקדם את

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp ליצירת קשר מהיר

כתוב את הכותרת כאן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

נשמח לענות על כל שאלה

דילוג לתוכן