הקורנה השוק והבנקים

ברור לכולם שאנו נמצאים בפני חוסר ודאות כלכלי,

מספר רב של אנשים נמצאים בבידוד, ישנם מאות מועסקים שהוצאו לחופשה ללא תשלום ממקום העבודה שלהם, הילדים בחופשה לא מתוכננת וכמוכן שכל התעטשות גורמת לפניקה..

חשוב מאוד לזכור, שלמרות המצב לרובנו התחייבויות שונות,  אם זה כלפי הבנקים (משכנתאות שצריך לשלם אחת לחודש) אם רכשתם נכס יש לוח תשלומים שצריך לעמוד בו ואולי גם יש צורך במשכנתה.

ראשית אנו מציעים לנהוג בצורה בוגרת ואחראית ולא לטמון את הראש בחול, עליכם להיות מודעים לכל ההתחייבויות שלכם ולדעת לחזות מראש בעיות עתידיות.

רכשתם דירה ואתם צרכים להעביר כספים למוכר, במידה ואתם צופים עיקוב בתשלום – דברו מבעוד מועד עם המוכר או הקבלן ובקשו דחייה של התשלומים, אם מעורבת הלוואת משכנתה אל תמתינו לרגע האחרון, גם בבנקים כח העבודה מצומצם מכורח הנסיבות  – היערכו מראש ועכשיו (יש גם צפי לעליית ריביות המשכנתה). אם אתם או מכרים שלכם נמצאים לפני לקיחת משכנתה, אנחנו כאן עבורכם וזאת בכדי להפוך את ההליך ליעיל ועם כמה שפחות מפגשים לא הכרחיים.

לא פחות חשוב במידה ויש לכם משכנתה ואתם צופים בעיה בתשלומי המשכנתה, הבנקים העניקו לכם אפשרות לדחות תשלומים  – תעשו את זה רק אם אתם ממש צרכים, אך תעשו את זה מראש ולא בדקה ה 90.

חשוב מאוד בכל התקופה הקרובה להיות עם האצבע על הדופק הן בבריאות שלכם והן בפן הכלכלי

אנו מאחלים לכם בריאות רבה וימים טובים

טל בר ועופר לוין – רילס פתרונות מימון ריאליים

 

הבנקים שמאשרים הקפאה בתשלומי המשכנתא:

  •  בנק לאומי – ☎ טלפון של שירות הלקוחות בבנק – 6062*
  • בנק דיסקונט – ☎ טלפון של שירות הלקוחות בבנק – 2009*
  • בנק מזרחי-טפחות – ☎ טלפון של שירות הלקוחות בבנק – 8860*
  • בנק הפועלים – ☎ טלפון של שירות הלקוחות בבנק – 2401*
*המידע והשירות באחריות הבנקים

שתפו:

כתבות נוספות

“הלוואת קבלן” – על מה מדברים כולם ?

לאחרונה המושג “הלוואת קבלן” נהייה מאוד נפוץ ברכישת דירה מקבלן, מדובר בסוג מוצר שיווקי / מכירתי המשותף לקבלנים ולבנק שיכול לקדם את

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp ליצירת קשר מהיר

כתוב את הכותרת כאן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

נשמח לענות על כל שאלה

דילוג לתוכן