ביטוח חיים – לא להקל ראש בנושא

אחד התנאים לקבלת משכנתה הוא ביטוח חיים בגובה הלוואת המשכנתה, המטרה של הביטוח שבמקרה וחס ושלום אירע אסון לאחד הלווים – חברת הביטוח מכסה את יתרת המשכנתה והיורשים נשארים עם נכס ללא משכנתה.

עלות הביטוח שונה מאדם לאדם והחישוב שלה כולל את הגיל, הצהרת בריאות עדכנית וגובה המשכנתה, יש לזכור שככל שאנו מתבגרים ומשתבחים עם השנים, עלות הביטוח גבוה יותר בד”כ.

במרבית המקרים ניתן להסב פוליסות ביטוח קיימות לטובת בנק המשכנתאות ובמידה והכיסוי אינו בגובה המשכנתה, ניתן להוסיף ביטוח ליתרת הסכום. במקרה זה כדאי לבדוק עלות מול תועלת – לבדוק את מחיר הפרמיה החדשה אולי העלות כדאית לביטוח נפרד למשכנתה.

חשוב לזכור, במידה ואתם מושכים משכנתה בפעימות, רצוי לבצע ביטוח חיים לכל הסכום של המשכנתה מראש גם אם משכתם חלק קטן ממנה – הסיבה הימנעות מהצהרת בריאות במשיכות הבאות – ומניסיון (של לקוחות) והיו דברים שהתעוררו בין המשיכות שבמצב אחר לא היו מאפשרים ביטוח חיים ליתרת הסכום – משמע – בעייתי להמשיך את הליך קבלת יתרת המשכנתה.


נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא
טל בר ועופר לוין – רילס פתרונות מימון ריאליים

שתפו:

כתבות נוספות

כיצד להתייחס לנכס להשקעה?

לא פעם אנו נתקלים בלקוחות המעוניינים להשקיע בנדל”ן, לרכוש נכס נוסף ולהינות מהכנסה חודשית בגין הנכס שרכשו, כמובן שהמפתח לכל העניין היא

ביטוח המבנה והקשר למשכנתה

אחת המשימות המוטלות על לווי משכנתה הוא ביטוח מבנה וחיים המשועבדים עבור בנק המשכנתאות, בדרך כלל אנו נתקלים בשאלות רבות, אנסה לעשות

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp ליצירת קשר מהיר

כתוב את הכותרת כאן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

נשמח לענות על כל שאלה

דילוג לתוכן