ביטוח חיים למשכנתא

התוספת המשמעותית ביותר לתשלומי המשכנתא החודשיים הוא ביטוח החיים.

המטרה של ביטוח זה לכסות את יתרת הלוואת המשכנתא במקרה של מוות (חס ושלום) של אחד מהלווים.

בניגוד לביטוח המבנה שעלותו בהתאם לעלות שווי הבנייה של הנכס (ערך כינון של מבנה), עלות ביטוח החיים מורכב מארבע משתנים; גיל הלווה, מצב בריאותי (הצהרת בריאות), האם מעשנים וגובה ההלוואה אותה צריך לבטח.

במרבית המקרים מדובר בכמה עשרות שקלים בודדים בחודש אך במידה ואתם מעשנים, לא בקו הבריאות ועברתם את גיל 40 יש לקחת מרכיב פיננסי זה בחשבון ומראש מכוון שעלות הביטוח החודשית במקרה כזה יכלוה להוסיף כמה מאות שקלים בחודש בנוסף לתשלום המשכנתא החודשי.

חשוב לשים לב, להצעות הביטוח השונות שתקבלו הן מהבנק או מסוכנות ביטוח, יש לבדוק את התשלום לאורך התקופה (לבקש פרמיה מצטברת) ולראות שאין קפיצות במחיר הביטוח וכי הביטוח קטן בהתאם ליתרת הקרן של המשכנתא.

עוד תוכלו לשמוע בראיון שנערך בנושא בתוכנית “אנשים ועסקים עם בן סולומון”  בלינק לחץ כאן

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא

טל בר ועופר לוין – רילס פתרונות מימון ריאליים 

שתפו:

כתבות נוספות

הלוואה לכל מטרה עד 70% מימון….

במסגרת ההקלות שהתפרסמו לאחרונה, התפרסמה האפשרות לגייס כסף באמצעות משכנתה לכל מטרה עד לכדי 70 אחוז משווי הנכס הממושכן. לא מדובר על

הקורנה השוק והבנקים

ברור לכולם שאנו נמצאים בפני חוסר ודאות כלכלי, מספר רב של אנשים נמצאים בבידוד, ישנם מאות מועסקים שהוצאו לחופשה ללא תשלום ממקום

הטעות הנפוצה שבלוח הסילוקין

היתרון הגדול של הלוואת משכנתה היא פריסת ההחזר לתקופה ארוכה (בד”כ נע בין 20 ל 25 שנים), אך האם ההחזרים תמיד יציבים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp ליצירת קשר מהיר

כתוב את הכותרת כאן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

נשמח לענות על כל שאלה