אין בעיה לעצמאיים לקחת הלוואת משכנתה

כאשר לוקחים הלוואת משכנתה, הבנק תמיד מתעניין בהכנסות שלנו, נכון, הוא בודק את הנכס אותו אנו מעוניינים לרכוש ב”ציציות”, אך הוא יבדוק בצורה יסודית את ההכנסה הקבועה שלנו.

אם אתם שכירים, ההליך יחסית קל ופשוט – בדיקה של מספר תלושי השכר שלכם, בדיקה שהכסף אכן מופקד לחשבון הבנק שלכם – שימו לב, במידה ויש הבדל בין התלוש שכר לבין ההפקדה בפועל צריך להסביר את זה ובחלק מהמקרים הבנק יתייחס לנמוך מהסכומים הללו.

אך לעצמאיים שביניכם – אין תלושי שכר שאתם יכולים להציג לבנק – זאת לא סיבה שלא תוכלו לקבל הלוואת משכנתה. במקרים אלו, הבנק בודק את ממוצע ההכנסות השנתיות לפי שומת מס אחרונה (כפי שהתקבלה מרשויות המס) ודוח רואה חשבון לתקופה שעדיין לא דווחה לרשויות.

חשוב לשים דגש שאם חלק מההכנסות שלכם אינן מדווחת (כל אחד ונסיבותיו) הבנק לא יכיר בהכנסות לא מדווחות אלו ובמקרים מסוימים זה יכול לפגוע בגובה ההלוואה הרצויה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא
טל בר ועופר לוין – רילס פתרונות מימון ריאליים

שתפו:

כתבות נוספות

“הלוואת קבלן” – על מה מדברים כולם ?

לאחרונה המושג “הלוואת קבלן” נהייה מאוד נפוץ ברכישת דירה מקבלן, מדובר בסוג מוצר שיווקי / מכירתי המשותף לקבלנים ולבנק שיכול לקדם את

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp ליצירת קשר מהיר

כתוב את הכותרת כאן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

נשמח לענות על כל שאלה

דילוג לתוכן