ביטוח חיים ברכישת נכס

כחלק מהחתימה על חוזה הרכישה, לכם זכויות אך גם חובות, החובה העיקרית שלכם הינה חובת התשלום בגין העסקה. במקרים רבים לוחות התשלומים ברכישה מיזמים מאוד גמישים ומאפשרים לשלם את מרבית הכסף של העסקה לקראת קבלת הנכס – כלומר דחיית התשלום העיקרי של העסקה במספר שנים.

יחד עם זאת, במידה ומסיבה כלשהי לא תעמדו במחויבות זאת, חוזה הרכישה יבוטל והיזם יהיה זכאי לפיצוי המוגדר בחוזה הרכישה (בד”כ סכום הנע בין 5-15% מסך העסקה).

שימו לב, שאי עמידה במחויבות התשלומים יכולה להיות גם במידה וחס ושלום התרחש אירוע טרגי לאחד מהרוכשים. עדין חובת השלמת תשלומי העסקה חלה על הרוכש שנותר או יורשיהם אם באמצעות כספים נזילים או אף כספי משכנתה. במידה ולא יהיה לו או להם את האמצעים להשלים את העסקה – העסקה תבוטל והיזם יהיה זכאי לכספי הפיצוי המוסכם.

לכן המלצה שלנו, רכשתם נכס ומועד המסירה שלו אינו בטווח הקרוב, בצעו ביטוח חיים בגובה יתרת התשלום לתקופה של לפחות עד לקבלת הנכס, בהמשך במידה ותהייה מעורבת משכנתה בתשלום העסקה, תחליפו את הביטוח חיים לכזה שיתאים למשכנתה.

שתפו:

כתבות נוספות

“הלוואת קבלן” – על מה מדברים כולם ?

לאחרונה המושג “הלוואת קבלן” נהייה מאוד נפוץ ברכישת דירה מקבלן, מדובר בסוג מוצר שיווקי / מכירתי המשותף לקבלנים ולבנק שיכול לקדם את

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp ליצירת קשר מהיר

כתוב את הכותרת כאן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

נשמח לענות על כל שאלה

דילוג לתוכן