הלוואת “גישור” או “בלון”

הרעיון של ההלוואה הזאת הוא לגשר תזרימית בין תקופות, זקוקים מידית לסכום כסף כאשר יש לנו צפי לקבלת הכסף בעתיד– אין בעיה ניקח הלוואת גישור לתקופה מוגדרת נשלם את הריביות בגין הכסף מידי חודש ונסגור את ההלוואה עם הכסף העתידי שאנו אמורים לקבל.

במקרה כזה יש לשים לב למספר דברים:

  • האם בטוח שיהיה לכם את הכסף לסגור את ההלוואה? במידה ולא תצטרכו למחזר את הלוואת הגישור ויש סיכוי שהבנקים לא ירחמו עליכם…
  • האם התשלום של הלוואת הגישור הוא צמודה למדד או לא – במידה והוא צמוד למדד יש סיכוי שבסיום התקופה תצטרכו להחזיר יותר כסף לבנק ממה שלוויתם ממנו.
  • האם חייבים לקחת גישור, אולי נכון לקחת הלוואה רגילה לשלם את הקרן ואת הריבית ומקסימום לסגור את היתרה שלה ברגע שיתקבל הכסף העתידי או לקחת הלוואת “גרייס“.
  • תבצעו חישוב כמה כסף יעלה לכם אותו גישור (תשלום חודשי כפול התקופה) – אולי העסקה לא כדאית כלכלית (שהרי כספי הגישור לא נשארים אצלכם)

כפי שכתבה הסופרת מרים רות, סופו של כל בלון…. גם בהלוואות בלון הסוף הוא אותו סוף

לכן יש להבין היטב את הליך ההלוואה בעיקר בהלוואות מסוג זה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא
טל בר ועופר לוין – רילס פתרונות מימון ריאליים

שתפו:

כתבות נוספות

הלוואה לכל מטרה עד 70% מימון….

במסגרת ההקלות שהתפרסמו לאחרונה, התפרסמה האפשרות לגייס כסף באמצעות משכנתה לכל מטרה עד לכדי 70 אחוז משווי הנכס הממושכן. לא מדובר על

הקורנה השוק והבנקים

ברור לכולם שאנו נמצאים בפני חוסר ודאות כלכלי, מספר רב של אנשים נמצאים בבידוד, ישנם מאות מועסקים שהוצאו לחופשה ללא תשלום ממקום

הטעות הנפוצה שבלוח הסילוקין

היתרון הגדול של הלוואת משכנתה היא פריסת ההחזר לתקופה ארוכה (בד”כ נע בין 20 ל 25 שנים), אך האם ההחזרים תמיד יציבים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp ליצירת קשר מהיר

כתוב את הכותרת כאן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

נשמח לענות על כל שאלה